פיתוח אפליקציה-מרוץ הר לעמק

אודות המרוץ

מרוץ הר לעמק הינו מרוץ שליחים קבוצתי למרחק של כ-215 ק"מ, שנמשך 20 שעות בקירוב. המרוץ הינו מרוץ השליחים הוותיק בארץ, ומתקיים זו הפעם השמינית ברציפות (לשנת 2016). המסלול מתחיל באתר ה"אריה השואג" בתל-חי ונמשך לאורך הנופים של עמק החולה, הכנרת, בקעת בית נטופה, הרי מנשה ועמק יזרעאל. קו הסיום של המרוץ יהיה בתל שמרון, לרגלי היישוב הקהילתי 'תמרת'.

הפיתוח שלנו עבור המרוץ                        

אפליקצית "הר לעמק" פותחה על ידי חברת B2E על מנת לאפשר לצוות המרוץ, לחברי הקבוצה הרצה, למלווים שלהם ובני המשפחה לעקוב אחר התקדמות הרצים לאורך המרוץ בכל רגע. בנוסף, יוכלו הרצים לראות את מיקומם ביחס לקבוצות אחרות, את קצב הריצה הממוצע שלהם ואת זמן ההגעה הצפוי של הרץ לתחנה הבאה.האפליקצייה מזהה חריגות מציר המסלול המקורי ומתריעה על כך לרץ. בנוסף יש מענה לרצים להפעיל, במקרה הצורך, כפתור מצוקה שיתריע במנהלת המרוץ וגם יציג את מיקומם, כך שזמן התגובה לעזרה לרץ יהיה קצר.


אריק שלמון, מנכ"ל המרוץ: "...האפליקציה מהווה מהפיכה לרצים הן בחשיבותה הבטיחותית בריצה בשטח ובלילה, הן באפשרות שהיא מעניקה לתכנון אסטרטגי של המשך המרוץ והן ביכולת לבצע אימון מוקדם יעיל בתוואי המרוץ..."

למעבר לכתבה שהתפרסמה באתר "טלקום-ניוז"


פיצ'רים הקיימים באפליקציה

  • תצוגת מיקום הרץ ע"ג מפת לווין
  • לחצן "התחל ריצה" לחישוב זמן הריצה האישי במקצה הנוכחי
  • תצוגת דירוג נוכחי של הקבוצה ביחס לכלל הקבוצות המשתתפות המרוץ
  • הצגת נתונים קבוצתיים: זמן מתחילת המרוץ, הגעה משוערת ליעד הבא, קצב ריצה, רשימת התחנות במרוץ וזמני הגעה
  • לחצן מצוקה אישי המשדר אות מצוקה בחמ"ל המרוץ כולל מיקומו המדויק של הרץ ובנוסף מתריעה לצוותי הבטחון הפזורים בשטח הקרוב לאזור "המצוקה".

 

   

 

אפליקצית "מירוץ הר לעמק" זמינה להורדה בחינם למשתמשי אנדרואיד וגם לבעלי מכשירי אייפד, אייפוד ואייפון.

לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום!